O nás

Hledáte ve Šternberku stylové místo kde můžete na chvíli vypnout, zapomenout, že jste v centru městského ruchu a zároveň načerpat energii?

Pak jste na správném místě.

V originálním prostředí Café PRINC si navodíte atmosféru ze svých prázdninových destinací, nebo Vás možná napadne nový cestovatelský cíl:)

Proč Café Princ?

Nejdříve zapátráme v minulosti kdy a kde se zrodil ideál dnešních milovníků kávy?

Odpověď je: o pití kávy se jako o součásti elegantního životního stylu začalo hovořit poprvé v Paříži za dob krále Ludvíka XIV.

Nejstarší vyobrazení elegantní kavárny, kde se mimochodem nepilo pivo se soustřeďuje na luxusní interiér s křišťálovými lustry, mramorovými stolky, garderóbu hostů. Rytina zachycuje posezení u kávy a zákusků jako nejoblíbenější způsob trávení volného času pařížské smetánky.

Obliba nových elegantních kaváren se rozšířila natolik, že lidé celého světa toužili si užít atmosféru elegantní kavárny a díky návštěvám Paříže se tento typ kaváren rozšířil do Itálie a dále.

Při realizaci Café PRINC jsme si s lehkou nadsázkou vypůjčili prvky historizující doby k navození atmosféry elegantní kavárny, zasazené do moderní doby.

Tedy Café PRINC je nový elegantní kávový koktejl namíchaný s použitím původních ingrediencí, s přídavkem moderních akcentů a servírovaný ve dvacátém druhém století.

Naším cílem je vytvořit elegantní kavárenskou atmosféru kde si vychutnáte nejen kvalitní kávu na italský způsob.

Zároveň se na chvíli příjemně zastavíte v čase, uvolníte se např. na zahrádce ve středomořském duchu.

Sejdeme se u Prince?