Ubytování

Výhled na Šternberský hrad, vlastní kuchyňka a krásný nový design v doprovodu s ranní kávou u nás v kavárně? Navíc klidné centrum města a vše na dosah. Ubytování se nachází v historické části města Šternberka, výborná lokalita 3 minuty od Hradu, klášteru nebo expozice času.

Apartmány

K dispozici máme 3 apartmány, které jsou nově moderně zařízené.
1. APARTMÁN – studio
1 dvoulůžko a 1 rozkládací gauč
max. 4 osoby

2. APARTMÁN
1 pokoj s ložnicí a dvoulůžkem, obývací část 1 rozkládací pohovka,
max. 4 osoby

3. APARTMÁN
2 pokoje
1. pokoj 1 dvoulůžko a 1 jednolůžko
2. pokoj 1 rozkládací gauč
max. 5 osob

Z apartmánů je výhled do zeleně nebo městské uličky. V každém apartmánu jsou k dispozici také vybavené kuchyňky s mikrovlnkou, kvalitním kávovarem, lednicí, nádobím a rychlovarnou konvicí. Při odpočinku je možné si pustit TV. V koupelně naleznete fén a hygienické potřeby.

více info...

Samozřejmostí jsou ručníky, čisté povlečení a úložný prostor na vyskládání věcí. V létě je možné si místnost ochladit klimatizací a v zimě přitopit topením. Za domem je možné bezplatně parkovat na ulici Dvorská.

Pračku má pouze dvoupokojový apartmán č. 3.

Domácí pravidla

Příjezd: 14:00 – 17:00
Odjezd: 11:00

Zdvořile prosíme, abyste nekouřili na pokojích. Apartmány jsou výhradně nekuřácké. Stejně tak prosíme, abyste své mazlíčky v případě pobytu u nás nechali doma nebo na hlídání.
více info...

Ev. malé pejsky zvyklé doma ubytujeme spolu s vámi za poplatek splatný při příjezdu. Nutné požádat dopředu. Ačkoliv je Šternberk velice pěkné město a rozumíme, že sem jezdíte vyhledávat odpočinek a zábavu, tak vzhledem k toleranci našich sousedů nejsou povoleny večírky a hlučné zábavy. Velice děkujeme za pochopení.